Skapiškių k. 5, Skapiškių k., Anykščių r., LT – 29168

Pramogos

Apverstas namas

Užsukite į apverstą namą, kurio visą interjerą sukūrė IKEA

IKEA vizija – kurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. IKEA tikime, kad kiekvienas nusipelno gyventi gražiai, todėl turi sprendimų patiems įvairiausiems namams: mažiems ir dideliems, nuomojamiems ir nuosaviems, paprastiems ir net apverstiems aukštyn kojomis.

Labai kviečiame užsukti į miestelį, pasivaikščioti ir įsitikinti, kad su IKEA galima įsikurti jaukiai ir patogiai visuose namuose. Net ir tuose, kurių stogas apačioje, o grindys – virš galvos.

Smalsu, kaip atrodo apverstas miegamasis, ar patogi sofa svetainėje ir kokie sprendimai pritaikyti virtuvėje bei vonios kambaryje? Tuomet nieko nelaukę atvykite ir patys viską apžiūrėkite!

Ypatinga kaina IKEA Family klubo nariams
Jei esate IKEA Family klubo narys, už įėjimą į Tokį kitokį miestelį mokėsite tik pusę kainos. Dar neturite klubo kortelės?

Atsisiųskite: https://bit.ly/3NMxxNh

Pasviręs kreivas namas
pasviręs namas

Šis namas skirtas pajusti gravitacijos galią. Kadangi namas yra pasviręs, jame yra pakankamai sunku vaikščioti. Ar galite įsivaizduoti kaip tokiame name reiktų gyventi? Tai taip pat puiki vieta smagiausioms nuotraukoms! Atsistokite šalia namo ir Jūs jau stipriausias žmogus žemėje galintis pakelti visą namą! Nusifotografuokite ir būtinai pasidalinkite su draugais, nes jie nepamatę savo akimis tikrai nepatikės 😉

360 laipsnių apsisukantis namas

Mažiausias miestelio namukas, tačiau paliekantis stipriausius įspūdžius! Tai unikalus ir iki šiol Baltijos šalyse analogų neturintis atrakcionas, kuriame sėdint bus sunku suprasti ar namas sukasi aplink Jus ar Jūs sukatės name.

Darbo valandos

LAIKINAI UŽDARYTAS

Pirmadienis      NEDIRBAME
Antradienis        NEDIRBAME  
Trečiadienis       NEDIRBAME
Ketvirtadienis   NEDIRBAME
Penktadienis     NEDIRBAME
Šeštadienis        NEDIRBAME
Sekmadienis    NEDIRBAME

Adresas

Toks kitoks miestelis, Skapiškių k. 5A, Anykščių r., LT-29168

KONTAKTAI

Mob. +370 633 12221
El. paštas: info@labirintu-parkas.lt

El. bilietai