Skapiškių k. 5, Skapiškių k., Anykščių r., LT – 29168

Apverstas namas

Apverstas namas

Užsukite į apverstą namą, kurio visą interjerą sukūrė IKEA

IKEA vizija – kurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. IKEA tikime, kad kiekvienas nusipelno gyventi gražiai, todėl turi sprendimų patiems įvairiausiems namams: mažiems ir dideliems, nuomojamiems ir nuosaviems, paprastiems ir net apverstiems aukštyn kojomis.

Labai kviečiame užsukti į miestelį, pasivaikščioti ir įsitikinti, kad su IKEA galima įsikurti jaukiai ir patogiai visuose namuose. Net ir tuose, kurių stogas apačioje, o grindys – virš galvos.

Smalsu, kaip atrodo apverstas miegamasis, ar patogi sofa svetainėje ir kokie sprendimai pritaikyti virtuvėje bei vonios kambaryje? Tuomet nieko nelaukę atvykite ir patys viską apžiūrėkite!

Tikime, kad  daugumai iš Jūsų teko perkeltine prasme girdėti ar vartoti pasakymą – namai apversti aukštyn kojomis. O ar teko kada pamąstyti, kaip atrodytų namas apverstas aukštyn kojomis tiesiogine šių žodžių prasme? Galbūt manote, kad tokie namai gali būti tik fantastiniame filme? Jei taip, tuomet kviečiame Jus pas mus į svečius, nes pas mus stovi Apverstas namas, kuriame vaikštoma tik lubomis!

 

Ant stogo stovintis apverstas namas išsiskiria ne tik savo išore, bet ir vidumi. Tik įžengus pro duris, atsirasite antrajame namo aukšte, kuriame pilnai įrengtas vaiko kambarys ir darbo kambariai bei vonios kambarys. Kadangi name vaikščioti įmanoma tik lubomis – nusiauti batų nereikės. Namas yra 6 laipsnius pakrypęs į šoną, tad vos tik įžengus į jį galite pasijusti nestabiliai, tačiau jei šie pojūčiai neišgąsdino – tuomet drąsiai lipkite aukštyn į pirmąjį aukštą.

Pirmajame apversto namo aukšte yra įrengta erdvi virtuvė, svetainė ir miegamasis. Lankantis šiame name Jūsų užduotis – nepasiduoti iliuzijos poveikiui ir pasidaryti kuo daugiau smagių nuotraukų!

Ikea
Patarimai kaip fotografuotis
  • Į namą eikite kuo didesnė kompanija, kad turėtumėte kas Jūs nufotografuos. Nes apverstas  namas, puiki vieta unikalioms ir smagiausioms nuotraukoms!
  • Darykite daug nuotraukų! Kuo išradingesnė nuotrauka – tuo daugiau laik’ų. Fotografuodamiesi pašokite į orą!

Nuotraukas fotoaparate ar telefone apverskite 180 laipsnių ir … vualia – neįtikėtinos ir logika sunkiai paaiškinamos nuotraukos padarytos!

Darbo valandos

Namą aplankyti galite Tokio kitokio miestelio darbo laiku.

Adresas

Toks kitoks miestelis, Skapiškių k. 5A, Anykščių r., LT-29168

KONTAKTAI

Mob: +37063312221
El.paštas: info@labirintu-parkas.lt

El. bilietai